HOME BUCKET LIST SELF-MADE FOOD REVIEW MOVIE REVIEW DO-IT-URSELF

Tuesday, February 24, 2015

Mad Clown - Starship X Profile

Mad Clown Profile

http://my.shareddis.com/p/9Awbw

Real Name : Jo Dongrim
Stage name : Mad Clown
Date of birth : March 28th , 1985
Twitter : @real_mad_clown
Instagram : anythinggoes85
Agency : Starship Entertainment

http://my.shareddis.com/p/9Awbw 

Go watch all the MV's of Mad Clown HERE
 Bonus : Mad Clown , Junggigo & Jooyoung on Weekly Idol (Mad Clown is so funny!)

Credit : 1

See also... SISTAR Profile
See also... Monsta X Profile
See also... Junggigo Profile
See also... Jooyoung Profile


Pemilik blog (nineteencapri) , tidak akan bertanggungjawab sama sekali terhadap komen-komen yang disiarkan dan ianya adalah tanggungjawab sepenuhnya ke atas penulis komen itu sendiri.

6 comments:

Najib Ariyan said...

salam singgah

Najib Ariyan said...

salam singgah

farhanafarid14 said...

Amboii suka sangat hehe

Sally Samsaiman said...

suka lagu yang dia featuring dgn HyoLyn tu...huhuhu

Anis Ifham said...

Tak kenal siapa ni. Hahahaha :P

Amy J said...

kenapa nama geralan dia mad clown?